BOYAHANE

Çektirme yöntemi ile Reaktif Boyama,Dispers Boyama,Optik Boyama,Kasar,Karışım Elyaf Jakarlı kumaş yıkama prosesleri uygulanan Boya Tesisimizde,doğal ve sentetik,lycralı karışımları boyanabilmekte,bunun yanında "MULTİFİBER" denilebilecek farklı karışım jakarlı kumaşlar için farklı efektlerde Terbiye işlemleri ( Şardon-Fırça-Traş ) yapılabilmektedir.

Tesisimizde ayrıca;son teknoloji ürünü olan Kontinü Kasar Makinası ile boya öncesi hazırlık yanında nihai proses olan Kasar ve Optikleme işlemi yapılmakta,bunun yanında Jakarlı karışım kumaşlar için Kontinü Yıkama makinası ile yüksek tonajlı kontinü prosesler uygulanmaktadır.

Terbiye proseslerinin sağlıklı,kaliteli,sürekli uygulamasını sağlamak için Nem Kontrol,Otomatik Apre ve Nemlendirme aparatları ile ürünün metraj boyunca eşit kalitede üretimi desteklenmektedir.

Terbiye işlemleri sonrasında müşteri isteklerine göre üretim prosesi tamamlanmış olan ürünlere Fizik Laboratuvarında final testleri yapılmakta,sonrasında %100 son kontrol sonrasında otomatik paketleme ile ürünler sevk aşamasına getirilmektedir.;